1 czerwca 2010 roku Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur rozpoczyna realizację drugiego już projektu outplacementowego pt. „Outplacement – czas na własny biznes”. W jego ramach Fundacja otoczy wsparciem osoby zwolnione i zwalniane z zakładów pracy mających siedzibę/filię/oddział w powiecie iławskim i/lub nowomiejskim, a które chcą założyć działalność gospodarczą i mają konkretny na to pomysł.

Projekt będzie realizowany do końca 2011 roku, a jego wartość to ponad 1,5 mln zł. O realizacji przedsięwzięcia będziemy informować na specjalnej podstronie internetowej projektu, którą uruchomimy zaraz na początku czerwca.

Każda osoba objęta wsparciem otrzyma 40 tys. zł na wydatki inwestycyjne ponoszone na początku działalności gospodarczej, a potem dotację pomostową – po 1.317 zł co miesiąc aż przez 12 miesięcy od założenia działalności. Projekt przewiduje też szerokie wsparcie szkoleniowe i doradcze.

Nabór chętnych potrwa od 1 czerwca do piątku, 16 lipca 2010. Czeka 20 miejsc.

Przebieg realizacji projektu opisujemy na podstronie:

fundacjawm.pl/out2