Fundacja Warmii i Mazur zaprasza organizacje pozarządowe  na konferencję podsumowującą projekt "Współpraca się opłaca", która odbędzie się 16 czerwca 2015 r. w Gościńcu Pomezania w Różnowie.
Projekt „Współpraca się opłaca” realizowany był  od listopada 2014 r. do maja 2015 r w gminach: Susz, Kisielice i  Prabuty. Efektem jest wydanie i wdrożenie dokumentu dla tych 3 gmin o nazwie „Strategia Współpracy Samorządu z Organizacjami Pozarządowymi na lata 2015 – 2020”, który będzie dla samorządu narzędziem pokazującym w jaki sposób polepszyć współpracę z trzecim sektorem. Pozwoli to usprawnić wspólne działania i przyczyni się do podniesienia jakości życia całej lokalnej społeczności.

Program konferencji :
11.00 – Otwarcie konferencji
11.15 – Podsumowanie realizacji projektu „Współpraca się opłaca” - Elżbieta Glegoła
11.45 – Modelowa współpraca samorządu i organizacji pozarządowych - Monika Hausman-Pniewska
12.20 – Założenia Strategii Współpracy NGO i JST wypracowanych w
Gminach: Susz, Prabuty, Kisielice - Krzysztof Kępiński
12.50 – Panel dyskusyjny
13.50 – Podpisanie deklaracji wdrożenia standardów modelu współpracy
14.00 – Zakończenie konferencji
14.15 – Obiad

Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza pocztą elektroniczną na adres:
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub w wersji papierowej na adres: Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur, ul. Gdańska 10/8, 14-200 Iława. Kontakt 89 648 76 69